[]

Birden fazla kıza ilgi duyabilme/sevdalanma sorunsalı

Bir ben mi böyleyim bilmiyorum ama uzunca bir süredir "polyamory" tadında her gördüğüm veya tanıştığım kıza, genel anlamda tutulabiliyorum kolaylıkla. "Yoklukta olduğun için olabilir mi" diyecekler için de yazayım, iki flörtüm ile takılırken bile "üçüncü birisi neden olmasın" kafasındaydım.

Kadınlara duyulan zaafın da ötesinde birden fazla kızla sevgili olmak gibi dizginleyemediğim duygularım cereyan ediyor, öyle romantik, şıpsevdi biri falan da değilim halbuki sadece birden fazla kadını eş ölçüde sevebilme yetisi diyelim. Var mıdır sizde de böyle şeyler ?


 
Çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu hshs.

Ya şöyle ki bir kere aşık oldum dünya üzerindeki bütün erkekler kadın gibi oldu sanki. Hiçbiri ne çekici geliyordu ne bir şey. Insan aynı anda birkaç kişiden hoşlanabilir belki ama sonra biri aklını alır gözü kimseyi görmez.
  • turkce konusan uzayli  (28.04.21 23:26:53) 
sevdalanma falan sizin hikayeniz değil gibi tek eşlilik savunucusu olarak benim sevda anlayışımla bir alakası yok. bu bir yeti de değil. eğer böyle bir eğilim varsa bence asıl mevzu partnerlerinizle paylaşmak ve onaylıyorsa ilişkilerin yaşanması. poligami -illa evlilik anlamında söylemiyorum- bence nispeten bastırıldığı için bu kadar ilginçmiş gibi görünüyor. göründüğünden daha yaygın bir durum olduğunu düşünüyorum. ama sağlıklı bulmuyorum. tatminsizliğin ardında başka nedenler de arayabilirsiniz ya da aldatma olayına bulaşmadan ilişkilerinizi kurabilirsiniz.

ayrıca flörtler olarak bahsetmişsiniz ama sevgiliniz/eşiniz oldu mu hiç? belki de hiçbirini tam yapamadığınız için bu yeni biri isteği geliyor. kaldı ki iyi ilişki içindeki birinin kaygılanıp zaman ayıracağı şeyin başkalarına yürümek olduğunu hiç sanmıyorum ya. yalnız insanlar bile üşeniyorken
  • ala09  (29.04.21 02:24:13) 
Bu flört işini kim uydurduysa Allah belasını versin. İki sevişip bir şey olmamış gibi takılma olayında en çok kadınlar üzülüyor. Bu flört işinin bitmesi lazım, direkt sevgili olur musun olmaz mısın sorulması gerek. Kadınlar dik durursa bu konuda taviz vermezse bu flört ediyorum erkeğinden kurtuluruz, bakalım üç dört flörtü olan erkeğin bir tane sevgilisi olabilecek mi?


  • Hallegadola  (29.04.21 09:08:40 ~ 14:02:23) 
İnsanların bu saçma davranışlarina kılıf araması da günümüz dünyasınin handikaplarindan.biri gelse ben hırsızlık yapmaktan zevk alıyorum dese herkes aa olabilir demez bu insanı dışlar bence bu zihniyetteki insanlardan farkınız yok yanlisiniza kılıf aramayın kendinizi olgunlastirin.


  • bugunolmadiamayarinkesinolacak  (29.04.21 11:05:40) 
Yazdıklarından, birden fazla kızla sevişmek gibi bir özel isteğin olmadığını istediğinin sevgili olmak olduğunu anlıyorum. Bu genel erkek fantazisinden sapan bir durum. İlginçmiş. Altını çizmek istedim sadece.


  • twelfth  (29.04.21 11:35:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.