[]

Göğüs Hastalıkları

Pozitif olmam üzerinden 24 gün geçti. Yarın göğüs hastalıklarına randevum var. Hiçbir şikayetim yokken gitmem riskli olur mu? Amacım tahlillerimi yaptırıp koronadan kalan bir sıkıntı olup olmadığını öğrenmek.
 
Bana da doktor olan kuzenim, çocukluk doktorum şikayetim yoksa da bir ay sonra genel bir kontrol için gitmemi önerdi. Ben de gideceğim. O yüzden bence gidin.


  • fraise  (25.04.21 15:10:17) 
Ben de gecirdikten 3-4 ay sonra gittim, kardiyolojiye. Gidin baktirin bence.


  • invictae  (25.04.21 15:37:58) 
Size tavsiyem mutlaka bacak ve sahdamarlarina dopller çekimi de yaptırmaya çalışın.


  • alimcgraw  (25.04.21 15:57:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.