koltuk altında beze için hangi doktor

soru başlıkta aslında ama açılın ben doktorum diyenler için detaylar aşağıda:
koltuk altında fındık büyüklüğünde, yumuşak bir beze var.
sürekli görünmüyor ya da ele gelmiyor ama bisepslerin şişirildiği arnıld şıvarzeneger'in meşhur pozunda bariz belli oluyor. saçlarımı kuruturken tesadüfen fark ettim. ne zamandan beri orda hiç bir fikrim yok.
bunun için hangi doktora gidilir?
meme kanseri falan değildir, di mi? ölmem di mi yaw :/

Genel cerraha gidin. Onu alıp tahlile gönderirler

  • efruz  (22.04.21 19:44:04)
Genel cerraha gitmeniz gerek. Genel cerrah muhtemelen ultrason ister. Ultrason sonucuna göre bakılır.

  • alisamadim  (22.04.21 19:53:12)
Genel cerrahi ya da ortopedi.. lokal anesteziyle alıyorlar. 15 20 dklık bir işlem. Parçayı inceliyorlar aldıktan ama sen o fındıktan zaten kurtulmuş oluyosun.

  • IncredibleMau  (22.04.21 19:54:31)
Geçmiş olsun ama öncelikle içinizi rahatlatmak için kardeşimde de vardı doktor koltuk altı rolonları gibi şeyleri çok kullandığı için oluşmuş tıkamış ordakileri. Çok spor yapıp terlediği için çok kullanıyordu tabi, ama mutlaka genel cerraha görünün.

  • esinikaybetmiscorap  (22.04.21 22:06:29)
Aynı şekilde bende de var. Fındık gibi ama hep orda yıllardır. Ve görünmeyecek şekilde değil, kolumu kaldırınca bariz orda. Yıllarrr önce devlet hastanesine gitmiştim ilk. Doktora gösterdim, ultrasona yönlendirdi. Ultrasonu çeken kişi bezeyi göremedi, ki çok saçma görülmeyecek bir şey değil. Neyse bir şey yok dediler. 2 sene kadar oldu yine gittim özel bir hastaneye genel cerraha. Adam dalga geçer gibi “bu mu? Bunun için mi geldiniz? Bence gerek yok ama isterseniz ultrason çekeriz” Falan dedi. Tabi ki çektirmedim adamın o tepkisinden sonra. Lan dedim acaba ben mi büyütüyorum. Ama beze yani ve koltukaltında. Neden hafife alınıyor anlamadım. Yakın zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Ciddi bir şey yoksa bile kaale alınmaması hoşuma gitmiyor.

  • hrvl  (22.04.21 22:51:22)