Hiç geçmeyen baş ağrısı

Geçtiğimiz perşembe ve cuma günü birçok kez ağrı kesici almama rağmen geçmeyen bi baş ağrım oldu. Hatta bi ara ağrıdan kustum. Normalde uyuyunca geçen ağrım bu sefer geçmedi. Neyse beş gün falan rahattım. Dün tekrar başladı. Ve şu an beni mahvediyor. Covid testi yaptırdım negatifim. Onun dışında hastaneye gitmeye de korkuyorum. Benzer durum yaşayan oldu mu bu aralar? Mevsim geçişi midir nedir hastaneye gitmeli miyim

valla bir haftaya yakındır benim migren de çatlatıyor beni. havalar bozuk ona yoruyorum.

geçmiş olsun.
  • invictae  (20.04.21 20:25:14)
Yüksek tansiyon,anevrizma ihtimallerini de düşünmek lazim. Ağrı ense kökünden başlıyorsa tansiyonla ilgili olabilir.

  • alimcgraw  (20.04.21 21:00:00)
Bu seneki gibi baş ağrısı çekmemiştim ben de daha önce. Genelde şakak bölgesi bir ağrıydı ve kusma, mide bulantısı ile devam ediyordu. Maske, stres, hareketsizlik vs nedenli de olabilir, başka herhangi bir şey de. Tanıdığınız bir doktor varsa telefonla da olsa danışın.

  • ?  (20.04.21 22:11:55)
Göz bozukluğu da yapabilir ağrıyı...

  • pispinti  (20.04.21 22:25:57)
Çift maskeni tak doğru nörolojiye. Birşey olmuyor korkmayın, böyle şeyleri ertelemeyin.

  • dougsampson  (20.04.21 22:27:28)
Kusma, uyuyunca rahatlama, normal ağrı kesici ile geçmemesi falan migreni düşündürdü. Doktora gidin mutlaka.

  • Phoebe  (20.04.21 22:37:03)
bol bol su iç. bende de öyle oluyor hatta geçen hafta 3-4 gün geçmedi. bol bol su içtim, kafamı sıcak tuttum, geçti.

  • false pretension  (20.04.21 22:54:25)