[]

Coin transferde para kayboldu

Binance hesabımdan kucoin hesabıma usdt göndermek istedim, kucoinde yatırma>Usdt seçip oradaki kodu binance "çekme" işlemlerindeki adres yerine kopyaladım binance hesabımdaki usdtleri bu şekilde kucoine aktarmaya çalıştım fakat şu an binance hesabımdan çıkmış ama kucoine hiç bir şey gelmemiş görünüyor. dün yaptım bu işlemi. yanlış bir şey mi yaptım para gitti mi?
 
işlem geçmişinden gönderdiğiniz hesap adresini bulup doğru mu yazdınız diye kontrol edin.


  • sttc  (20.04.21 18:30:16) 
USDT birçok ağda olan bir token. Ether(erc20), Tron(Trc20), Omni, BSC vb. olabiliyor. Çektiğin ile yatırdığın ağın aynı olması lazım bir kontrol et.

Farklı ağ ise, sen yine kucoin'e binance'te gördüğün txid'yi ve ağı gönder alabilir miyiz diye sor. Tabii o adres de onların kontrolünde mi vs. onlar baksın işte.
  • nhk ni youkosu  (20.04.21 18:33:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.