Kedi Maması Önerisi

Biri 5, diğeri 1 yaşında ikisi de kırılaştırılmış iki adet kedim var. Büyük kedime yaklaşık 3 sene ND kullandım. Sonrasında farklı mamalar denedik. Küçük kedi gelince Royal Canin sterilize mamaya geçtik ve 15 kiloyu 3 ayda yediler o.O Ama aşırı derece tüy döküyorlar. İkisine de kullanabileceğim, sindirimlerini bozmayacak ve tüy dökmelerini engelleyecek mama tavsiyesi olan var mı -.-

advance kullanıyorum ben.

  • hayaletimsi  (18.04.21 16:38:52)
proplan somonlu kısır kedi maması

  • surprise  (18.04.21 17:12:54)
@suprise +1

Balıklı mamalar tüy sağlığı için faydaliymis.

Ayrıca haftada yarım haşlanmış mama da oneriyolardi internette. Vet. hekiminize danışarak verebilirsiniz.
  • elorelia  (18.04.21 17:43:49)
sanıyorum alabileceğiniz en iyi mamalar orijen ve acana.

  • orient blue  (18.04.21 18:12:28)
proplan somonlu kısır kedi maması +1

  • himmet dayi  (18.04.21 19:05:36)
Evde 3 kedi var ikisi erkek biri dişi hepsi kısır. Vaktiyle royal canin ve acana denedik, ölmecesine yemediler. Onun için uzun bir süre bonacibo aldık, sonra benim tepem attı bundan almayacam dedim, reflex denen markanınkini aldım (kısırlaştırılmış mama değil ve 15 kg) ve hepsi eşit derecede bayılarak yiyor.

  • 1bir1bir1  (18.04.21 20:13:39)
Advance Somonlu bizimkilerin tüylerine çok iyi geldi.
Proplan Somonlu, N&D ve Advance kullandık, en çok memnun kaldığımız Advance oldu.
Şu an Advance kuzu etli var mesela ve somonlu kadar iyi gelmedi. Bitince tekrar somonluya döneceğiz.
  • anatomik  (18.04.21 21:05:37)