[]

Nescafe'nin yeni 100% Arabica çözünebilir kahveleri nasıl?

www.migros.com.tr

www.migros.com.tr

deneyen var mı memnun kaldınız mı?

 
Denemedim fakat granül kahveciler yeni nesil çekirdek kahve piyasası ile başedemedikleri için bu tip ürünler çıkarıyorlar ama granül kahveler doğaları gereği, yani gördükleri işlem nedeniyle kendi suyu yağı spesifik bir aroması olmayan ürünlerdir, yani %100 Arabica falan olması bir anlam ifade etmiyor o sadece müşteri çekmeye yönelik bir hareket.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (17.04.21 11:08:44) 
internette bir kaç granül kahve üretim videosu izlersen aslında adamların nasıl tonlarca kahveyi granül haline getirdiğini görüyorsun. bu üretim prosesinde kahvenin doğal aromasının korunması imkansız. yani tatlandırıcı koymak zorunda.

granül kahve pratik ve mobil işler için ideal. yoksa maalesef çekirdek kahve ile yarışacak durumda değil.

granül kahve dünyasında da çok fazla tercih yapmıyorum ne varsa içiyorum.

birde bu toz kremayı geçen gittiğim doktor kesinlikle içme dedi.
  • duyurukullanıcısı  (17.04.21 11:17:36) 
  • freebird5406_2  (17.04.21 11:23:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.