[]

İyi mi olmuş yoksa kötü mü?

Corona aşısı için öncelikli gruptayım ancak yakın zamanda pozitif çıktığım için 6 ay aşı olamıyorum. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
 
Aşı olamama sebebi zaten antikor üretmiş olmak.
Hem sevinmek ve üzülmek bir şey değiştirmiyorsa sevinmeyi seçmek lazım

  • kisa  (13.04.21 19:06:26) 
6 ay sonrasında yine öncelikli grup haline geleceksen iyi olmuş çünkü öncelikli olmayıp aşı yaptırsaydın aşının belli olmayan koruma süresinden sonra yine savunmasız kalacaktın. böylece hem 6 ay antikorlu olacaksın, sonra artık aşı ne kadar koruyorsa o kadar.

şu kısım enteresan tabii, "hastalığı her geçiren 6 ay bir daha hasta olmuyor" tespiti ne kadar doğru bilemem; daha kısa sürede 2.ye hasta olanlar var diye duydum.
  • Jux  (13.04.21 19:35:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.