[]

Hepsiburada kargo sorusu

Selamlar. Bir satocıdan köpek maması aldım. Teslimat yapılacak şehir bolu. Gönderici İstanbulda.

Kargo ankaraya gidiyor şu an. Salı günü satın aldım. Teslim tarihi de 13 Nisan görünüyor.

Kargo firması da ups. Neden böyle bir saçmalık oldu. Sinirlerim bozulmuş durumda. İki güne gelebilecek paket, 1 haftada geliyor ve şu an ankaraya gidiyor.

Siteyi pek bilmiyorum. Satıcıya ulaşabileceğim bir bilgi göremedim. Sadece adresi var.

Ne yapmalı?

 
dağıtım ankaradan yapılıyordur, endişelenecek bir şey yok


  • jelly bear  (08.04.21 10:22:38 ~ 10:22:45) 
Bu kadar basit şeylerde sinirini bozmana gerek yok. Dağıtım merkezi Ankara'dır.


  • himmet dayi  (08.04.21 10:48:19) 
Hepsiburada'nın 1-2 günde gelecek diye bir taahhütü yok diye biiyorum. 15 gün de sürebilir. Dağıtım merkezi ankaradadır, keyifleri gelince oradan yollarlar. Kızacak bir şey yok.


  • roket adam  (08.04.21 11:06:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.