[]

Covid sonrası test

Pazar günü karantinam bitecek. Tekrar işe döneceğim ama tam olarak iyileşip iyileşmediğimi merak ediyorum. Tekrar test yaptırmak mantıklı mı? Siz iyileştiğinizden nasıl emin oldunuz? Kaç gün sonra test yaptırırsam en doğru sonucu alırım?

Bana verilen ilaçları düzenli kullandım. Takviye de aldım. Ancak boğaz ağrım tam olarak geçmedi. Koku duyum hala yok.


 
Karantina sürem dolduktan 3 gün sonra PCR testi yaptırdım ve negatif çıkınca sokağa çıkıp insanların arasına karışmaya başladım.

Koku duyum semptomların başlangıcından 3 gün sonra gitti, 2 gün sonra geri geldi. Öksürük sabit kaldı.
  • vedatchilipeppers  (07.04.21 23:53:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.