[]

Bim reklamı ya sonra şarkısı

Kim söylüyor bilginiz var mı? Çok kötü söylemiyor mu sizce de?
youtu.be burada var. 
bana da itici geldi.

instagram'da ara sıra keşfet'ime düşen, "aşko" diye konuşan o zayıf, gay çocuğun sesine benzetiyorum.
  • sinek kral  (07.04.21 21:12:35) 
Kim bilmiyorum ama beğenmedim. Zaten çok kolay bir parça ama sesi saçılmıyor nazal nazal geliyor böyle.


  • old possum  (07.04.21 21:18:30) 
kötü söylemiş gerçekten.

ama ben rahatsız olmadım, aksine sevdim.
sanırım profesyonel değil de samimi bir imaj çizmek istemişler. o amaçla mı yapıldı bilmiyorum ama ben öyle hissettim en azından. genelde reklamlar ve reklam şarkıları samimiyetten uzak gelir bana, bu bana yakın hissettirdi.
  • biseysorcaktim  (07.04.21 21:36:38 ~ 21:37:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.