[]

Kredi Kartı Taksit Kapatma

Selamlar. Kredi kartına tamamı taksit olan 5000 TL borcum var limitim de normalde 10 bin lira, taksitlerin tümü de ağustos ayında bitecek. Ben şimdi bu bu 5000 TL borcu yarın ödesem taksitleri kapatmış mı olurum kullanılabilirim limitim tekrar 10 bin lira mı olur yoksa taksitler için farklı bir prosedür mü var? Teşekkkür ederim.
 
Dediğin gibi olur. Ödersen taksit biter. Limitin artar. (En azından İş Bankası'nda sistem böyle)


  • prole  (07.04.21 20:12:48 ~ 20:13:11) 
Ben Akbank kullanıyorum da nette bikaç yeri okudum limit eski haline gelmez falan yazıyor saçma geldi biraz.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (07.04.21 20:16:11) 
bildiğim kadarıyla taksitler kapanmıyor. ödediğiniz miktar kadar limit artar ancak taksitler vakti geldiğinde kapanır.


  • sanal uyku  (07.04.21 20:29:48) 
şimdi ödesen, ağustos ayına kadar ekstren 0 tl gelir o paradan taksitleri çeker ama taksit kapanmaz yine ekstrede görürsün.


  • kenarortay  (07.04.21 20:53:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.