[]

Ankara’ya yakın tatil yerleri veya turistik yerler

Ankara’ya çok uzak olmayan bi yerlere gidip 1 gece kalıp dönmek istiyoruz çift olarak. Arabamız biraz eski olduğu için dik yokuşlu bozuklu güzergahlar olmazsa iyi olur, aklınıza nereler geliyor?
 
Nallıhan'da kaplıcalar vardı sanki, Eskişehir tarafları olabilir oralar düzdür yakındır...


  • 1bir1bir1  (07.04.21 20:33:33) 
Beypazari?


  • buf-e kür  (07.04.21 20:47:11) 
Her yer kapalıyken nasıl gezeceksiniz ki


  • baal  (07.04.21 20:58:13) 
Amasra.


  • ankara06  (08.04.21 10:24:44) 
safranbolu da olabilir


  • aynenbencede  (08.04.21 10:53:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.