[]

Onedrive öğrenci - buluttan pcye hiçbir dosya eşitlenmiyor

Merhaba, bir süredir öğrenciler için ücretsiz olan Onedrive Business kullanıyorum. İçinde bir sürü dosyam var. İçindekileri yedeklemek adına bir harici hard disk aldım. Onedrive'ı pcye kurdum, depolama yerini harici hard disk olarak gösterdim. Fakat katiyen eşitleme yapmıyor. Zamanında pcde açıp otomatik oalrak buluta kaydettiğim bir iki dosya hariç. eşitlemesini bekledim, eşitlendi diyor fakat buluttaki hiçbir klasör pcye inmemiş. Googleda baya bir şey okudum, işte indirme hızını sınırlandırma ve file on demand seçeneklerini kaldırdım. Hiçbir şey değişmiyor. Konu hakkında bilgisi olan varsa cevap yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.