Binance para aktarma

Kredi kartı veya banka kartıyla para atabilir miyim?
Papara kullanmadan.
Dolar olarak atmak istiyorum. Karttan dolar çekebilir mi?
Uygulama içinde mi dolara çeviriyorum?

kredi kartı ile alım yapabiliyorsunuz bazı coinlerde ama ücreti komisyonu yüksek oluyor artı bi de bankalar kart ile dolar işlemlerinde çok tatliş kurlardan yapıyor o işlemleri.
en iyisi papara'Dan transfer yine bence. addettendir, ytd. (nesi yt olacaksa bunun artık)

  • dream game for may  (07.04.21 13:30:34)
En iyisi papara değil binance tr ye eft yapmak. Komisyon vermeyi seven papara kullanabilir tabi ona karışamayız.

  • zoghurt  (07.04.21 13:37:50)
bunu da ben öğrenmiş oldum iyi oldu ahah teşekkürler :)

  • dream game for may  (07.04.21 13:52:09)
Binance tr için eft yapalım da, tr olmayan binance için ne yapıyoruz?

  • kibritsuyu  (07.04.21 16:38:34)
Ben şöyle yapmayı tercih ediyorum sanki daha komisyon ödemiş gibi hissediyorum :) ilk önce btckturke havale/eft ile parayı gönderiyorum. Btctürkte USDT alıyorum. USDT'yi TRC20 ile binance'a yolluyorum.

  • ayakkokususeveninsan  (07.04.21 17:16:23)
Trbinance, tr olmayan global binance zaten birbiriyle entegre. Tr içinden aktarılabilir direkt olarak.

  • lüzumsuz adam  (07.04.21 17:35:49)
@ kibritsuyu
İkisi birbiri ile bağlı. Gir transfer tuşuna bas 30 saniye bekle global hesabına geçsin. Ama bunla uğraşamam diyorsan papara da para kazansın tabi yazık.

  • zoghurt  (07.04.21 18:26:38)
@kibritsuyu
cüzdana girince sol üstte "panel"in altında "binance transfer" var. Oradaya girin cüzdan->binance seçin. onay kodu ile işlemi tamamlayın.

  • late viper  (07.04.21 20:48:38 ~ 20:49:06)