[]

Hermetik doğalgazlı şofben kullanan var mı?

Arkadaşlar 17 yıllık doğalgaz kombimiz yakında vefat edecek gibi duruyor. Merkezi sistem ısıtmalı olduğu için tamirci dedi ki "hermetik doğalgazlı şofben alın boş yere kombi almayın" dedi.

Ürünleri inceledim de çok ürün var ve olumsuz yorumlar da var.

Aranızda kullanan varsa memnun mudur, hangi markayı kullanıyor yorum yaparsa sevinirim.

6 ayda bir arıza verip servisle kanka, dost olmayacağımız bir marka istiyoruz.

Baymak, Vaillant, Demirdöküm, Alarko vs ve daha adını bilmediğim bir sürü şofben var.

not: termosifon ve elektrikli şofben almayacağız kesinlikle.

 
Demirdokum vardi bizde, hic problem cikartmadi


  • fakyoras  (06.04.21 17:40:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.