[]

Covid için verilen ilaçlar

Favicovir.

Bu ilacı kullananlar bir yan etki gördü mü? Annemin ara ara ateşi çıkıyormuş. Kullansın mı bilemedik.


 
Annem ve kardeşim covid olduğunda kullandılar, bizimkilerde belirtiler başlamadan virüs teşhis edilmişti,
Annemde bel agrısı dışında bir yan etkisi olmadı

  • data  (02.04.21 17:10:06) 
yani bunu bence bir doktora sorun. ya da şekeri, tansiyonu vs varsa takip eden doktoruna sorun. buradan gelen cevapla işi şansa bırakmayın. ben belirtim olmamasına rağmen kullandım bu ilacı, ama herhangi bi yan etki görmedim ama belki annenize farklı etki edecek.

geçmiş olsun.
  • elorelia  (02.04.21 17:28:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.