[]

Covid pozitifken spor yapılır mı?

Sadece boğaz ağrısı ve ses kısılması mevcut. Evde ağırlıksız 30 dakika kadar spor yapsam ne olur?
 
cok uzun okumadim; ama ozetle, yapilan arastirmalar covid'lilerin spor yapmamasini tavsiye ediyor.
timesofindia.indiatimes.com

  • buenosdias  (02.04.21 10:25:19 ~ 10:26:57) 
En iyi ilacı dinlenmek olan ölümcül bir hastalığa yakalanmışsın. Ama şanslılardan olduğundan hafif geçiriyorsun. Diyorsun ki ben bu şansı daha bi zorlasam mı? Ne kadar hafif geçiriyorum derken hastaneye zor yetiştirilmiş insan tanıyorum ben.
Yataktan çıkma dostum. Dinlen.
Geçmişolsun.
  • Mirket  (02.04.21 10:29:30) 
yataktan çıkma

spor yapsam ne olur? en geniş haliyle: ölebilirsin. normal birine göre daha kolay ve hızlı ölebilirsin.

geçmiş olsun. pozitif çıkana kadar dinlen bol bol.
  • rewlack  (02.04.21 10:31:52) 
bende pozitif çıktım bu sabah bence de dinlenelim hacı. aktif olarak spor salonuna gidiyordum bende üzülüyorum geri kalacağım diye ama sağlık sonuçta


  • NightBringer  (02.04.21 10:51:21) 
Abi otur dinlen tatil yap. Biraz spor yapmasanız kaslarınız erimez. Aşırı güldüm sorunuza of. :)


  • Hallegadola  (02.04.21 10:57:01 ~ 10:57:18) 
Tam istediğim :’)) vücuda :’))) kavuşmuştum :’))))) Sizi dinliyorum. Bakalım.


  • ruhen hastayim ben  (02.04.21 11:15:37) 
Ben de şu an pozitifim 7.günümdeyim. Dün duşta bayılacaktım az kalsın. Spor yapsam direkt öbür taraftayım herhalde.


  • turuncu tonlarda  (02.04.21 11:20:22) 
sirf su baslikta bile 8 kisiden 3'u covid kapmis. cevremde buna yakalananlarin sayisini da dusununce, bu istatistik hic yaniltici degiil gibi gorunuyor. devletin acikladigi 40.000 rakami yarisi falan bile degil bence.


  • buenosdias  (02.04.21 12:17:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.