Uydusuz tv izleme hakkında fikir verir misiniz?

Merhabalar, bina uydumuzda sorun var. İnternet üzerinden hangi sağlayıcıyı tavsiye edersiniz?
Tivibu ev ile mümkün ancak ttnet kullanımı zorunlu. Ben vodafone kullanıyorum ve bunun için ttnete geçmem.
Tivibu go üyeliğim var ancak philips tv üzerinden kullanımı kaldırıldı.
Tv plus uygulaması da sürekli sistemden atıp giriş istiyor.
Tv plus cihazı taksitli 1400 tl peşin 900 tl artı aylık ödemelerle çok pahalı.
Kablo tv altyapısı yok.
Vodafone yine uygulama ğzerinden oluyor.

Tv smart ancak performansı çok çok düşük.

Tivibu tarzı cihaz getirerek internet bağlantılı kullanabileceğim bir şey var mı?

senin yerinde olsam mi android box alarım. ip tv, netflix, youtube her şey var içinde.

www.hepsiburada.com
  • walter white kilikli  (17.03.21 12:34:28 ~ 12:36:44)
Mibox +1

  • arenas  (17.03.21 12:34:57)
en iyisi turkcell tv.

kutuyla ugrasma. telefonunu turkcelle tasi aylik 80 liralik kampanyalarda falan ucretsiz geliyor.
bi tane apple tv yada android box al. uygulamayi yukle kullan.
  • buenosdias  (17.03.21 12:57:00)
Mi box ile ip tvye de ücret ödeyecek miyiz?

  • six packsiz  (17.03.21 13:26:50)
BluTV'de ulusal kanallar bedava sanırım. Sizin televizyona yükleniyorsa çözüm bulana kadar belki işinize yarar.

  • michael_knight  (17.03.21 13:28:14)
@orient blue+1 mi stick bile alsan. tivibuya bluetvye üye olup internetle tv izleyebilirsin.

  • mikahakkinen  (17.03.21 14:03:17)