parayı basıp bu ayakkabıyı aldım maalesef

acaba çok mu saçmaladım? uzun süredir takipteydim ama fiyat inmiyordu bir türlü. şehir içi uzun yürüyüş hastası birisi olarak çok beğendim. insallah sağlamlığı da uzun süre götürür beni.

www.columbia.com.tr

Orijinal fiyati cok iyi www.columbia.com

Gule gule kullanin
  • howfaristhesky  (12.03.21 17:23:05)
neden 3 kat artmış yahu :/ ne kadar korkunç türkiyede bir şey almak artık..

  • denizmaniaherif  (12.03.21 17:28:07)
çok hoş ayakkabıymış fiyata değer mi bilmiyorum da pahalı geldi. gelire göre tabi.

  • jelly bear  (12.03.21 17:31:50)
Zevk meselesi ama ben bu uzay aracı gibi ayakkapları sevmiyorum. Güle güle giyin.

  • gelmeistemem  (12.03.21 17:41:24)
kesinlikle çok pahalı ama 500-600 bandında olanları çok aldım maalesef uzun süre dayanmıyorlar. bunu hem tip olarak beğendim hem de sağlam duruyor. insallah uzun süre götürür. maalesef paramız bu kadar değersiz işte, insan yabancı birine söylemeye utanır

  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (12.03.21 17:42:29)
önemli olan beğenmiş olmanız.
kullanacağınız da bir şey belli ki.
kullanmayacak bile olsanız, insanın arada bir kendisi için böyle harcamalar yapması iyi bir şey bence.
o yüzden saçma bir şey yapmamışsınız.

güle güle giyin.
  • blatta hiberna  (12.03.21 18:26:17)
ayakkabı çirkin değil, ama ben olsam o fiyata adidas yeezy bost kovalardım. sanırım daha pahalı ama.

  • garavel  (12.03.21 18:34:19)
Güle güle kullanın hakkını veren bir marka zaten.

  • suicides underground  (12.03.21 18:56:46)
büzel ve rahat duruyor fakat,
Ben direkt ayakkabının burun ve üst kısmına bakıyorum. bunun da burun kısmı fotoğraftan göründüğü kadarıyla rahat olsun diye ince bir malzemeden yapılmış. Sert malzeme değil esnek kumaş. Ben giysem 1-2 yıla burun kısmı delinir. Sizin ayak yapınızı bilemiyorum

  • asbe  (12.03.21 23:10:02)
içiniz rahatlasın diyorsanız alınmış alınmıştır.

fakat yurtdışında 80 dolarlık ayakkabıya burada 1500tl ödemek bence enayilik, üstelik columbia ayakkabıları öyle aman aman kalite değil.
  • nuisance  (13.03.21 00:13:11)
çok pahalıya almışsınız, büyük ihtimalle tekrardan bir indirime girer 100-120 dolara yaklaşır fiyatı. ben hep yurtdışı fiyatlarını baz alıp bakıyorum ayakkabıda, arada ciddi uçurum varsa o parayı mağazalara hediye ediyorsun demektir. %10-20 olacak kadar yakınsa tamam diyorum alıyorum.

  • roket adam  (13.03.21 00:16:39)
Bence bu fiyata alabileceğin daha iyi bir sürü marka ve ayakkabı var rahatlık ve dayanıklılık konusunda kıyaslayabileceğin. ayrıca Columbia daha çok outdoor ürünleriyle tanınmış bir firma (bence outdoor kategorisinde de en kötü markalardan birisi) .

Yine de almışsın hayırlı olsun diyelim.
  • ishak77  (13.03.21 01:20:56)
Begenmissiniz almissiniz, simdi de gule gule giyin hocam.

  • oscar  (13.03.21 07:58:38)
hayırlı olsun.

markası columbia. 1 hafta sonra iplikler açılınca muhatap bulamaycaksın. :) ben bulamadım.
  • unique hint kumasi  (13.03.21 10:37:57)