[]

Düzenli olarak aynı rüyayı görmek

Ayda en az iki defa aynı şeyi görüyorum uzunca bir süredir. İnternetten gördüğüm rüyayı araştırınca hep rüya tabirleri çıkıyor. Ama ben psikolojik olarak anlamını merak ediyorum. Bana önerebileceğiniz bir kaynak var mıdır? Makale veya kitap fark etmez.
 
Rüyada gördüğünüz şeylerin internette psikolojik açıklamalarını bulamazsınız. Olsa olsa bir iki dandik pseudoscience sitesi çıkar.

Sevgilimle ben bazen oyun oynuyoruz; birbirimize rüyalarımızı anlatıp ardından o hafta ne yaşamışız ki bu rüyayı görmüşüz çözmeye çalışıyoruz. Genelde çözülüyorlar hemen.

Ne yaşadınız onları düşünün.
  • aguen  (10.03.21 12:38:01) 
bilinçaltı ve rüyalar ile ilgili analiz yapabilirsiniz.


  • gadasiz  (10.03.21 13:16:57) 
seyler.eksisozluk.com

genel bir özet için güzel bir yazı. ayrıca en aşağıda kaynaklar var.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.03.21 13:34:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.