Yarın normalleşiyor muyuz şimdi

Bana hiçbir şey açıklamayacak gibi geliyor. Var mı sizin bildiğiniz tahmn ettiğiniz şu olur bu olmaz deidğiniz şeyler?

Bazı küçük Anadolu şehirlerinde hafta içi akşam yasağı kalkar bence, bi ihtimal hafta sonu da. Ama büyük şehirler için şimdilik bişey değişeceğini sanmıyorum.

  • Jux  (28.02.21 18:53:17)
barları açarlar :D

  • ShadowOfMoon  (28.02.21 18:57:59)
İstanbul için bir şey değişmez büyük ihtimalle. Bir ihtimal haftasonu 12-5 arası falan izin verebilirler gibi geliyor.

  • roket adam  (28.02.21 18:58:17 ~ 18:58:29)
nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğin çok olduğu şehirlerde yakın tarihte bir gelişme olacağını sanmıyorum ki normalleşme olacak denilen şu dönemde bile karadeniz'de vs. fazladan ne gibi bir önlem alınabilir diye konuşuluyor. normalleşmeye çok da bel bağlamamak lazım.

  • kedimedi  (28.02.21 19:57:54)
Hafta sonları 12-5 arasını açarlarsa iyice suyu çıkar işin. Ama bunlardaki bu zeka ile o bile mümkün.

12-5 arası serbest olursa insanlar sahil kenarlarına vs. akın edecek. Her yer ana baba günü olacak. Tamamen serbest bırakmaktan daha olumsuz bir durum bence 12-5 arası.
  • himmet dayi  (28.02.21 20:42:30)
ben de bugün bir açıklama bekliyordum ama ses seda yok. bir anda tüm yasakların kalkacağını zannetmiyorum. bir ihtimal restoranları açarlar işte.

  • gazozailacatmauzmani  (28.02.21 21:43:11)
Sadece kadıköy'ü açsalar bile yeterli :D

  • eazy  (28.02.21 21:47:25)
belli olmadı mı

  • ShadowOfMoon  (01.03.21 18:14:55)