[]

Tabanı sararan beyaz ayakkabıyı nasıl temizleyebiliriz? (stan smith)

Tabanı iyice sarardı zamanla, deri yüzeylerde pislendi iyice. Bu ayakkabıyı nasıl adam edebilirim.

Lostralara vermek istemiyorum, genelde boyuyorlar. Kendim güzelce temizlemek istiyorum, saatlerce uğraşabilirim gerekirse sorun yok.

Favori temizleyici ürünleriniz var mıdır?
Teşekkürler.

 
Taban plastikse seyreltilmiş çamaşır suyu iş görebilir.


  • tektasakaldimyine  (25.02.21 23:56:43) 
çamasır suyu süreceksen üstteki kumaşı -boyacı bandıyla- ört
cdn.yerevdekor.com

  • esref  (25.02.21 23:58:53) 
Oto koltuk döşeme spreyleri var. Onunla yapıyorum yeni gibi oluyor tavsiye ederim.


  • jamal_vs_jason  (26.02.21 00:37:16) 
tabanın malzemesine de bağlı ama aşınmaya müsaitse silgi ile temizleyebilirsin. imalatçılar bu iş için kauçuk kullanır.


  • sinek kral  (26.02.21 02:36:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.