[]

İştahsızlık ve Spor

İştahsızım dolayısıyla kalori alımım az ama spor yapabiliyorum. Bunun sağlığıma uzun veya kısa vadede ciddi bir etkisi olur mu?

Edit: Kimse bilmiyorsa madem benden günah gitti. Serdar Ortaç - Poşet şarkısıyla zumba yapacağım. Çünkü mental olarak iyi değilim ehe.


 
olur.
harcanan enerjinin elbette karşılanması lazım, yağlar ve peşine kaslar parçalanarak kullanır. elbette yoğunluğu, durumu bilmiyorum (bilsem de bunu hesaplayabilecek bilgiye sahip değilim)
kısa vadede ciddi etkisi olacağını sanmam ama uzun vade de, birden bire olmayacaktır. yani biraz kendini dinleyen birisi sorun olmaya başlayınca bunu fark eder diye düşünüyorum.
  • kisa  (25.02.21 10:59:35) 
@kisa, teşekkür ediyorum :’)


  • ruhen hastayim ben  (25.02.21 15:38:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.