[]

Yurtdışı 3.mülakat sonrası?

www.eksiduyuru.com

geçen sefer sormuştum. 3.mülakatta yine 2.de ki gibi teknik becerilerden falan bahsedildi. Bu sefer yönetici vardı. Güldük eğlendik iyi geçti. Kimse maaş sormadı, ilkinde beklentimi sormuşlardı söylemiştim. Artık 4.olmaz değil mi, bu hafta bizden haber duyarsın dediler kapattık. Bir de ne zaman başlarsın dediler istifa ettikten sonra 1 ay daha çalışmam lazım dedim. ama kimse work permitten bahsetmedi. Halbuki ilk görüşmede üstüne basa basa söylemiştim sponsorship istediğimi. Şimdi bana artık teklifimiz bu diye mi gelecekler? bu süreçten geçmiş birileri varsa cevaplarsa memnun olurum.


 
Sirketten sirkete surec degisiyor. Su anda calistigim yere 2 teknik mulakatla girmistim. 6-7 mulakat turu olan sirketler de var.

Yurt disinda notice period cok daha uzun oldugu icin 1 ay onemli degildir, vize filan derken daha uzun olur zaten. Oneril vize ciktiktan sonra istifayi vermeniz olur.

Mulakatlar bitince arayarak paketi soylerler "su kadar base salary, su kadar bonus, su yan haklar, soyle bir relocation package vs va" diye.
  • fakyoras  (23.02.21 14:13:55 ~ 14:15:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.