[]

almanya'da master/phd firsatlari

merhaba,

soyle bir sey gordum, belki birilerine bir faydam dokunur diye buraya ilistiriyorum:

"The Applications are open to apply for the Germany Government Scholarship 2022. The German Scholarships are Fully Funded Scholarships to Study in Germany Full-time Masters and PhD Degree Programs. Participants will Study in Prestigious German Universities. The German Government supports over 100,000 German and International students each year.

The Government of Germany Funds the Scholarship, and it will cover all the Expenses. A wide range of Academic Fields is available to Study. The duration of the Master’s Degree will be for 12-24 months (depending on the particular institution) and 36 months for PhD. Germany is becoming a magnet for international students from all over the world.

There is No Application Fee Required by the Germany Government Scholarship. All of them are accepting applications for 2021. German Universities Charge No Tuition Fees. Dont worry about the IELTS Requirements. You can check the List of Universities without IELTS Requirements. The Full Detailed Information about the Germany Government Scholarship 2022 is given below."

opportunitiescorners.info

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.