[]

Sac Tiras Makinesi

Braun BT50 serisi kullaniyordum ancak cok memnun kalmadim.

+ Sadece 3 e vuracagim baslik sayisi cok onemli degil,
+ Sacim asiri kalin ve gur makine tikanmamali,
+ Islak calisabilmeli;


www.hepsiburada.com

Bu makineyi kendim buldum ancak tecrube edenleriniz var mi? Daha iyi marka daha iyi model bilinmedik cihazlar vs. bildiginiz varsa bekliyorum.

 
Saç ıslak kesilmez madem güçlü bir şey istiyorsun kablolu bir şey almalısın

3 numara keseceksen moser 1400 işini görür fakat bunun da taklidi çokmuş piyasada
www.hepsiburada.com


Wahl home pro alabilirsin
www.hepsiburada.com

Çok profesyonel hem kablosuz hem güçlü bir makina istiyorsan
www.hepsiburada.com

Hepsinin YouTube da incelemesi kesimi vardır
  • freebird5406_2  (23.02.21 11:23:37) 
kablolu wahl veya moser+1
10 yıl civarı oluyor hala kullanıyorum moser 1400'ümü. şarjlı bi cihaz olsa bataryası ölmüş olurdu en basitinden. ıslak çalışma olmazsa olmazın değilse öneririm. duşta kullanmalık ayrı ucuz philipsim var iş görüyor ama onunla saça girilmez. genelde sakalları kesmeden önce kısaltmak için filan kullanıyorum gerekli olduğunda.

  • konetsu  (23.02.21 16:19:45) 
www.a101.com.tr

sakal için kullanıyorum
hiçbir kusuru yok

3 ve 6 mm tarak da var
  • bir soru sorcam  (23.02.21 16:26:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.