Boyun fıtığına çözüm bulan var mı?

Çözümü olanın önerisini alabilrim.

İlaç bir işe yaramıyor.

Fizik tedaviye henüz başlamadım.

Belki pilates düşünebilirim.

İleri bir seviyede değil ama boynum tutuk ve ağrılı.

belimde bi kaç noktada fıtık oldu. ilaç ağrıyı azaltıyor ama hiçbişey yapmazsam hep tekrarlıyor.
çözümü fizik tedavide buldum. sadece o yetmiyor, evde egzersiz şart.
bi de kayroprakti fizik tedavi ile aynı zamanda yapılınca işe yarıyor. ama bi kez değil düzenli, her hafta iki kez bikaç hafta falan.

doğru kaslar güçlenene kadar fıtık hep tekrarlıyor malesef.
  • sttc  (20.02.21 11:38:46 ~ 11:39:12)
benim ağrılarım egzersizlerini yapınca gidiyor, kafanı bir elinle 4 yönden ayrı ayrı itip ,kafanla da aynı anda elini ittirmeye çalış. arka ön sağ sol şeklinde yapıyordum arada bi süre idare ediyo düzenli yapınca. özellikle alnıma bastırıp kafayla itme kısmı iş yapıyodu

  • nahtoderfahrung  (20.02.21 13:33:15 ~ 13:33:38)
kayropraktik+1 nimet kaskarli'ya (kendisi erkek) gitmisti esim cok memnun kaldi.

  • 65 derece  (20.02.21 13:52:44)