Iwatch alınır mı?

Merhabalar,

Uzun süredir aklımda, kendime hediye olarak iwatch SE alıyım istiyorum ama o paraya burberry saat veya altın bir takı da alabilirim diyorum. Özel sektörde çalıştığımdan çoğu kişinin kolunda da görüyorum o yüzden de hevesleniyorum aslında sizce alsam mı?

Ömrü ne kadar olur, kaç yıl takabilirim acaba?

Teşekkürler.

2 seneden sonra performans düşer gibi geliyor

  • gazozailacatmauzmani  (16.02.21 23:21:47)
(bkz: apple watch/@roket adam)

eğer spor yapmıyorsan gereksiz bir cihaz + ömrü 3-4 sene kadar, zira bir yerden sonra ekranı falan çiziliyor, modeli eskiyor.
  • roket adam  (16.02.21 23:47:15)
Hayatımda aldığım en güzel hediyedir kendisi.

Sen de 'Hediye' diyosun zaten.

Hediye ihtiyaca binaen alınmaz ki. Performansına da bakılmaz. O an yüzünde bir gülücük olacak mı? Ona bakacaksın. Ve inan olacak. Şımart kendini Dostum.

Al bence.
  • Mirket  (17.02.21 00:06:53)
Apple watch alinacak en guzel ürünlerden biridir. Kordon degisimi sayesinde zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz. Tüm bildirimleri saat üzerinden gördügünüz icin, telefonu gereksiz yere cikarmiyorsunuz. App destegide cabasi...

Bende büyük gshock saatleri cok begeniyorum ama malesef apple watch in rahatligindan da vaz gecemiyorum.
  • VIPCH  (17.02.21 10:51:06)