Damızlık kullanılan pitbull için kısırlaştırma yardımı ve sahiplendirme

Selamlar, malumunuz dişi pitbullar genelde damızlık olarak kullanılıyor. Yavruları da kötü niyetli kişilerce yetiştirilip dövüşlerde kullanılıyor. Bu kızımız da öyle bir kız, kendisine geçici yuva olduk ve 3 arkadaş kısırlaştırıp düzgün bir yuva bulacağız. Kısırlaştırmadan bulmuyoruz çünkü sahiplenecek kişinin niyetinden emin olmak istiyoruz.

Kısırlaştırma masrafı 1000 TL. Üçümüz için ağır bir bedel çünkü aynı zamanda evde ve sokakta baktığımız kedilerimiz var. 10-20 TL demeden toplayabildiğimiz kadar toplayıp yükümüzü biraz olsun azaltmak istiyoruz.
Eğer yardımcı olacak kişiler olursa veteriner faturası ve hesap ekstresi paylaşılacaktır. Paranın nereye gelip nereye gittiği gayet şeffaf şekilde açıklanacaktır.

Kızımız da bu;

i.hizliresim.com

Sabitleme için modlara teşekkürker. Hiç yazan olmadı. Umarım ufak da olsa biraz destek toplarız.

  • six packsiz  (17.02.21 10:24:25)
Merhaba. İnstagramdan @iremcomeon a bir yazabilir misiniz? Kendisi pitbullar ile yakınen ilgilenen bir köpek eğitmeni. Faydası olabilir

  • suicides underground  (17.02.21 10:28:16)
@freepitbullturkey sayfasına yazabilirsiniz. Bunun yanısıra belediyelerin tamamı da kısırlaştırma yapıyor. Bizler de böyle yapıyoruz.

  • the she ronin  (17.02.21 11:03:25)
Belediye kısırlaştırırsa geri bırakmaz pitbull yasak ırktır. Belediyeye götürmeyin.

  • suicides underground  (17.02.21 11:30:22)
belediyeye götürmeyin, geri alamazsınız +1

  • blatta hiberna  (17.02.21 11:33:57)
@the she ronin, diğer arkadaşların dediği gibi yasak ırk diye geri vermiyorlar.

  • six packsiz  (17.02.21 12:21:50)
@suicides, yazdım hocam kendisine.

  • six packsiz  (17.02.21 12:25:04)
Umarım faydası olur

  • suicides underground  (17.02.21 12:31:12)
Arkadaşlar, hem dogo, hem de pitbull kısırlaştırdık bu şekilde. Belki de ilişkilerle alakalıdır.

Siz ne olur ne olmaz götürmeyin öyleyse, el koyarlar falan...

Ama bir sayfaya daha yazabilirsiniz; @coffysworld
  • the she ronin  (17.02.21 15:25:50)
İki sayfa da paylaştı ama şimdiye kadar kuruş toplayamadık maalesef.

  • six packsiz  (18.02.21 21:53:10)
merhaba, güncel bilgi var mıdır? toplanmadıysa hesap bilgisi gönderebilir misiniz bana? teşekkürler

  • bir garip melek  (20.02.21 11:42:56)
Burada bir süre önce kişisel hesabını verip insanları dolandıran biri olmuştu. Bu sebeple yardımı kişisel hesabınızda değil, veteriner hesabında toplarsanız ve veteriner hesabını da ilana eklerseniz, yardım toplamak daha hızlı ve sağlıklı olacaktır. Çocuğa yardımınız için teşekkürler.

  • hipopotamus  (20.02.21 22:23:10)
Veteriner hesabına toplayacağız evet belirtmeyi unutmuşum. İşlem bugün olacak o yüzden ilanı güncellemeyip buraya yazayım ben. Hiçbir destek alamadık maalesef.
VETMEN VETERİNERLİK TİC. LTD. ŞTİ.
TR70 0011 1000 0000 0083 4324 40
Wonwo kısırlaştırma açıklamasıyla yatırırsanız seviniriz.

@bir garip melek, teşekkür ederim ilginize, dmden de gönderiyorum.
  • six packsiz  (21.02.21 10:47:40)