[]

old spice'ın parfümü nasıl?

uzun süredir head&shoulders'ın old spice şampuanını kullanıyorum ve bence kokusu gayet iyi. old spice parfüm buna benzer mi? çok mu yaşlı işi acaba? bi parfüme yüzlerce lira veremem kesinlikle. anlamsız geliyor. milyoner filan olsam neyse de... türkiye şartlarında ortalama alım gücüyle değmez sanki? ucuz seçenekler arasında iyi midir? gidip 500-1000 liralık parfümlerle kıyaslamak saçma olur zaten.
 
Parfümü değil de deodorantı var. O da kötü bence


  • horowitz  (14.02.21 04:31:56) 
parfumunun kokusu bence iyiydi. 1995'lerde babamdan hatirliyorum. tirastan sonra sikardi gayet de guzel kokardi. ben de oldspice'in deodorant ve stick'ini kullaniyorum memnunum.


  • turbo sadık  (14.02.21 07:58:45) 
Old spice almaya değmez


  • all girls dream  (14.02.21 12:34:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.