[]

100% robusta filtre kahve yok mu piyasada? (online sipariş için soruyorum)

french pressle demlemelik öğütülmüş soruyorum...
nereye baksak arabica hep. robusta adi arabica iyi, en iyi filtre kahve 100% arabica algısı var ama gerçekten bilmek istiyorum. kendim deneyip görmek istiyorum... kafein oranı daha yüksek bi kere, kahvenin asıl amacını, kahve olmayı daha iyi yerine getiriyor olmalı... tadını da belki daha çok seveceğim hem? niye deneyemiyorum, bulamıyorum ben bunu? 
neden daha az bulunduguna dair yazayim

cok daha dusuk yukseklikte uretimi yapiliyor ve bu yuzden tadi daha agir ve eksi oluyor bu yuzden tercih edilmiyor ve bulunmasi zorlasiyor. yoksa toplam kahve uretiminin %40'ini olusturuyor. ha iyisi yok mu, var ama gercekten iyisi cok pahali. kotusunu icen bir daha tercih etmiyor.
  • try again fail again fail better  (05.02.21 19:40:58) 
Carrefour gurmede segafredo marka kahvede gördüm robusta yazıyordu ama oranını falan bilmiyorum


  • Kahir ekseriyet  (05.02.21 19:50:59) 
robusta kötü gerçekten. içmek istiyorsan, tchibo'nun gold'u robusta ve leş gibi bir kahve...


  • malheiros  (05.02.21 19:54:02) 
bakınız : hackyscoffee.com


  • mucoaga  (05.02.21 20:57:18) 
  • inheritance  (06.02.21 12:22:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.