[]

euro biriktirmece

sonbahara kadar kenara her ay 10-20 euro gibi paralar atmam gerekiyor. bu parayı kullandığım bankada euro hesabı açıp kenara mı atmak lazım yoksa gidip döviz bürosundan falan almak mı gerekir her ay? paranın p'sinden anlamayan birine nedeniyle açıklarsanız sevinirim.

not: para eylül'de harcanacak yani değerlenmesi gibi bir kaygım yok, sadece euro şeklinde durması gerekiyor yarın bir gün gg olmaması için


 
Kendi adıma bankadan euro hesabı açtım. Maaşım yattığında dediğiniz gibi alıyorum 10ar 10ar. Öyle duruyor.

Bence banka hesabından daha kolay takip etmesi. Euro'yu, ne zaman ve ne kadardan aldığınız belli oluyor.
  • put it in your appropriate place  (04.02.21 14:23:06) 
Bankadan almak hem daha guvenli hem daha gorulebilir hem de daha rahat


  • fakyoras  (04.02.21 14:53:31) 
teşekkür ederim cevaplar için, yapı kredi'den euro hesabı açtım ancak tl hesabından bu hesaba havale yapamıyorum mobil uygulamadan. nasıl yapmam gerekiyor acaba?


  • amugochi  (04.02.21 14:55:25) 
Havale değil, yatırım menüsü olmalı banka uygulamasında, oradan "döviz alış" seçeneğiyle ilerleyeceksiniz.


  • kobuzchu kiz  (04.02.21 15:04:59 ~ 15:05:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.