Araç içi ısıtıcısı

Merhabalar,

Aracımın ısıtmasında problem oldugu için aşağıdaki ürünü almak istiyorum. ( soguk havayı içeri veriyor )
genelde puanlamalara bakıyorum ve ortalam 2-3 yıldız arasında. Başka da bir parça bulamadığım için bu ürüne kaldım gibi. Sizce sipariş edeyim mi? faydalı olur mu?

tesekkurler..

urun.n11.com

burada aynısı var ve yorumları berbat. 5 yıldız veren biri "ısıtma ve soğutma" demiş. Buradan yorumun fake olduğunu anlıyoruz. İçinde sadece rezistans olan bir şeyi soğutma ihtimali yok zaten.

Bence çok afedersin bi b*ka yaramaz bu ürün. Parana yazık.

Aracın kaloriferi tamir olmuyor mu? Yeni bir şey ise aracın suyunu kontrol edin. Devirdaim suyu azsa ısıtamıyor olabilir.
  • himmet dayi  (19.01.21 16:23:05)
o ürün en fazla buğu falan çözer. araç ne bilmiyorum ama Webasto türevlerine bakabilirsin. en iyisi bir şekilde tamir ettirmek olur tabi.

  • scudman1  (19.01.21 16:43:18)
Aracının ısıtma sorununu çözmek çok zor değildir, soğutma desen zor bir modelse parça bulunamayabilir vs ama ısıtma basit bir mantık.

Araç modelin nedir ve ısıtma sorunun nedir?
  • John Bloor  (19.01.21 17:15:45)
bu alet seni ısıtamaz, çakmaklıktan çekeceği maksimum 10 amper 120 watt eder. onu da zaten çok uzun süre çekemezsin çakmaklık soketin yanar.

motorun ürettiği ısı enerjisi yanında bunun üreteceği yüzde biri falandır. soğuk üflüyorsa ya petek tıkanmış ya da klape motoru bozulmuştur. bir saatlik iş.
  • orpheus  (19.01.21 22:43:36)
kalorifer ısıtmıyorsa motor yağ soğutucusunun tıkanmasından da yapar. böyle yan ürünlere dalmayın. yetkili servise gidin.

  • rain when i die  (19.01.21 23:23:18)