[]

telegramda görüntülü aramada sorun yaşayan var mı?

iki telefon kullanıyorum test etmek için kendimi aradım. whatsappta sorunsuz görüşme sağlanırken telegramda görüntülü görüşmede kameralar donuyor. kesik kesik değil tamamen donuyor ilk kare görünüyor sonra akış devam etmiyor. sesli iletişim sorunsuz devam ediyor bu süreçte.

başka biriyle de görüşme denedim telefonlardan biriyle sorunsuz görüntülü görüşülürken diğeriyle yine aynı sorun yaşanıyor. ama telefon görüntülü görüşmeyi desteklemeyecek/kaldıramayacak bişey olsa whatsappta da sorun olurdu. uygulamayı tekrar yüklemeyi bırakın, işletim sistemini baştan kurmayı bile denedim. durum değişmedi.


 
Privacy > calls > peer2peer açık değilse, bir de açıp deneyin


  • malheiros  (14.01.21 09:02:35) 
varsayılanı aktifmiş zaten. kapatıp denedim yine aynı. tekrar açtım ama değişen bişey yok.
duo'yu denedim onda da sorunsuz görüntülü arama. sadece telegram sorunlu

  • konetsu  (14.01.21 09:25:55 ~ 09:31:52) 
Dün kullandım, tam tersine "Whatsapp hep donuyordu, bu daha iyiymiş hiç kesilmedi" dedik karşımdakiyle beraber.


  • kobuzchu kiz  (14.01.21 09:57:08) 
signal de denedim sorunsuz. sadece telegramda sorun yaşıyorum


  • konetsu  (14.01.21 13:59:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.