[]

türkiye sunucusu olan ücretsiz, düzgün vpn var mı?

dünya hentbol şampiyonası var. federasyonun kendi kanalında ücretsiz yayınlanıyor tüm maçlar. şu an bulunduğum ülke yayın haklarını satın almış olduğu geoblock yemiş, ben hakları satın alan kanalı izleyemiyorum. türkiye'de ise yayın hakkını kimse almadığı için youtube üzerinden ücretsiz izlemek mümkün.

süre kısıtı olmayan, belli aralıklarla sistemden atmayan, parasız üyelikte türkiye'ye bağlanma imkanı veren düzgün vpn biliyor musunuz? biliyorum çok şey istedim, muhtemelen yok öyle bir servis ama sorayım dedim yine de bir ümit.


 
Windscribe da Türkiye var, ücretsiz üyelik ile kullanılabiliyor.


  • inheritance  (13.01.21 23:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.