[]

Bedelli Askerlik / E-Devlette Bedelli başvuru yapıldığına dair bilgi

Sınıflandırma sonuçları 22 ocakta açıklanacakmış.

2020'de bedelli askerlik başvurusu yapmıştım. Şimdi sınıflandırma bekliyorum. Sormak istediğim bir şey var.

1 Ocak öncesi e-devletten hazırlatabildiğim askerlik sorgulama belgesinde "şu şu tarihe kadar yükümlü değildir" aşağısında da bedelli başvuru yazıyordu.

1 Ocak sonrası sadece "şu şu tarihe kadar yükümlü değildir" yazıyor. Bedelli başvurusu yapıldığına dair bir ibare yok.

22 ocakta sınıflandırma sonucu açıklanana kadar e-devlet üstünden bu vatandaş bedelli başvurusunu yapmıştır temalı bir belge/bilgi edinemiyor muyuz?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.