[]

Xiaomi Earbuds Basic 2 ile Basic S farkı ve Haylou GT1

Nedir tam olarak? İnternette çok fazla bilgi kirliliği mevcut.

Halihazırda AirPods kullanıyorum, çok bir beklentim yok bu kulaklıklardan. İş yerinde kullanmak için alıcam.

Birde bu kulaklıklar bluetooth bağlantısını bir kulaklıktan diğerine aktarıyormuş sanırım. Bağımsız olarak bağlanmıyormuş her biri. Bu sorun oluyor mu?

Haylou GT1 diye bir model varmış birde. Bu kulaklıkta öyle değilmiş. Kulaklıklar birbirinden bağımsız bağlanıyormuş bluetootha.

İlk merak ettiğim Xiaomi'ler arasında ki fark ikincisi hangisini tercih edeyim.
Teşekkürler.

 
S olan model iki kulaklık arasındaki senkron sorunlarını düzeltmek için çıkarılmış bir model. Basic 2 modelinde iki kulaklığında telefonla eşleştirilmesi gerekiyordu bildiğim kadarıyla.

Yani hataların düzeltiği bir versiyon S. Yeni bir özelliği yok ayrıca.
  • Unde bach canim  (10.01.21 23:10:22) 
airpods'tan sonra attan inip eşşeğe biner gibi olabilir mi=?


  • co2s2  (11.01.21 11:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.