[]

Kedi-Köpek Mama Bağışlama

Twitter'da daha önce gördüğüm ve gönüllülük esaslı hayvan bakan yerler vardı. Meramımı tam anlatamadım ama onlara web siteleri üzerinden mama bağışlayıp ulaştırabiliyorduk. Elinde link olan varsa paylaşabilir mi?
 
Patilikoy twitter.com

gibi mi?
  • mor oje  (06.01.21 19:10:48) 
Aynen @mor oje ellerin dert görmesin.


  • amugochi  (06.01.21 20:04:02) 
:)) ne demel. Instada da barinak meleeri vardi sanki, bir de orman beslemesi gibi bir isim. Bilginiz olsun.


  • mor oje  (06.01.21 20:54:44) 
www.patifood.com

Ben bu kadına gönderiyorum ara ara. Başka kişiler de var.
  • elorelia  (06.01.21 21:56:16) 
Mama bağışlamak isterseniz seve seve alırız. :)

Ormanamama.com/atolye-tiger

Gebze- Darlık barajı hattını eşimle ikimiz 3 yıldır tek başımıza besliyoruz.
  • suicides underground  (06.01.21 22:19:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.