[]

Seğmenler parkı

Bugün biraz seğmenler parkında yürümek istiyorum. Sonra da botanik park ve atakule ye gitmek istiyorum. Araçla gideceğim. Çok uzun yıllar önce gitmiştim. Atatürk bulvarından Kuğulu park kavşağından sola dönünce yukarı direkt seğmenler parkına çıkarıyor diye hatırlıyorum. Aracı yer yakınlık olarak en uygun nereye bırakabilirim.? Araçla gidenler uygun park yeri söyleyebilir mi? Yol kenarına bırakıyorlarmış ancak 4 ten sonra yer olur mu bilmiyorum. Ordan çıkınca da botanik park a gideceğim. orda tekrar park yeri mi aramalıyız acaba. araçla mı gideyim seğmenler den botaniğe? Bu rotayı yapanlar tüyo verirse memnun olurum.
 
iran caddesine bırakılıyor. starbucksın oralara değil de biraz daha yukarılara park et. polisler oluyor. çekerler mi sor :D yaya geçidine yakın olanları topluyorlar bazen. oradan ister yürü ister arabayla. botaniğin yanında park için ufak bi cep var. boştur herhalde bu havada.


  • glamdr1ng  (28.12.20 14:58:05) 
Segmenleri çıkarken yokuşun başına doğru büfe var sağda (yokuşu çıkarken) oraya park edebilirsiniz


  • mirty  (28.12.20 15:14:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.