[]

Kartonsan hissesinin bölünüp 2K tl'den 94 TL'ye düşmesi?

Alım fırsatı mıdır arkadaşlar bölünmüş hisseye girmek?

Ne bileyim temmuzda 400 TL'den alsak parayı 7'ye katlamıştık. Tren kaçtı.

Tekrardan böyle bir fırsat bir hissede yakalanır mı ve kaç ay ya da yıl bekletir?

Mesela Kent hissesine bu mantıkla girdim bölündükten sonra, 6 aydır zarardayım. :) Daha maliyetim çıkmadı. İstediğim rakamları belki hiç göremeyecek ya da aylarca daha süründürecek.

Her hissenin kendine göre farklı durumu var ama ben genel olarak soruyorum ve Kartonsan kağıdı özelinde.

 
Alım fırsatını hisse değer kaybedince diyoruz. KARTN değer kaybetmedi. Bölündüğü için fiyatı 'değişti'. Bu demek değildir ki hisse değer kazanmayacak. Çünkü Cuma günü direkt tavan açtı ve tavan bozmadan kapadı. Ben bir süre daha artacağını düşünüyorum ama şu anda almak istesen de zaten muhtemelen alamazsın, yüz binlerce bekleyeni vardır. Cuma akşam seans kapandıktan sonra emir verip sıraya girmen gerekirdi. Bunu artık Pazartesi akşamı deneyebilirsin.


  • himmet dayi  (27.12.20 21:33:33) 
Kanka kusura bakma ama mantığın yanlış zaten. Tepeye çıkmış hisseye ne bulaşıyorsun


  • allah yazdiysa bozsun  (27.12.20 21:36:09) 
@himmet dayi

Bu seviyeden girmem.
  • Cesario  (27.12.20 21:42:15) 
Ben zaten gir demedim.


  • himmet dayi  (27.12.20 21:46:33) 
Hocam beklenti bitmiş. Artık bölünme gerçekleşmiş. Yani bir laf vardır borsada beklentiler alınır, gerçekler satılır diye ben buna inanırım. Onun yerine bedelli potansiyeli yüksek olan hisseler var mesela. Onları inceleyin. Tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.


  • spacevan  (27.12.20 22:02:31 ~ 22:06:10) 
Pd/dd 13. Ben olsam iki kere düşünürüm ama burası bist. Birkaç tavan daha çıkar o hisseden. 800’lerde emir girip gerçekleşmedi diye almamıştım. İçimde yaradır Kartonsan.


  • catch the arrow  (28.12.20 01:03:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.