[]

Maclarin gollerini nereden izleyebiliriz (avrupa maclari)?

Flashscore.com'da bir mactagol olduktan 3-5 dk sonra golun goruntusunu koyuyorlardi senelerdir. Ne olduysa birkac haftadir bunu kaldirdilar.

Bayagi iyiydi, Turklerin veya merak ettigim adamlarin attigi gollere bakiyordum.

Bunun gibi hizmet veren bir site var mi?

 
Ben ingiliz ipsi kullanip youtube'dan izliyorum. Her ligin resmi yayincisinin youtube kanali var: Bt sport, Seri A, Sky Sports Football, Bundesliga, Laliga, Ligue 1 Uber Eats.Yani ingiliz adam aciyor youtubeunu ozetini izliyor mis gibi her ligin. Yayinci kurulus dediginin youtube kanali olur, bizim Beinin youtube kanali bile yok, adam bizden goruntu sakliyor:) Yonetiminde kim varsa aldigi para haram olsun bu arada.


  • neverletyougodown  (24.12.20 01:02:39 ~ 01:03:48) 
O da guzelmis ama flashscore baskaydi. Mesela bugun burak yilmaz gol atti. Macin bitmesini, ozetin yapilip yuklenmesini beklemeden, ozet icinde golu aramaya gerek kalmadan golden birkac dk sonra flashscore'a giriyordum, burak'in golune tikliyordum. 30-40 saniyelik bir video oluyordu, onu izliyordum, cikiyordum. Mis gibiydi ama senelerdir olan seye simdi mi dava vs acildi da kaldirdilar anlamadim.

Benim kullandigim ucretsiz vpn'de ingiltere yok da almanya ip'si var sanirim.
  • ahm1  (24.12.20 01:05:46) 
@ahm1 gene dedigim youtube kanallarina bakin yine de, almanyada da acik olabilir cogu. Istediginiz gibi mac bitmeden parca parca kisimlar olmuyor. Macin bitmesi lazim. Sky Sports Football mac biter bitmez hizla koyuyor ozeti bazilari daha yavas falan. Benim isimi goruyor youtube'da duzen icinde en azindan. Zaten sadece Turkleri takip ediyorum diger turlu ciddi zaman ayirmak gerekiyor


  • neverletyougodown  (24.12.20 01:15:55 ~ 01:17:18) 
r/soccer.


  • bruce mclaren  (24.12.20 06:20:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.