ebeveynleriniz birbirine sevgisini gösterir mi?

çok saçma gelecek biliyorum ama bunu düşündüm geçen gün. anne babalarınız evde, yanınızda vs birbirlerine sevgilerini gösteren bir çift mi? kucaklaşma, yanak yanağa öpüşme, birbirine nazlanma vs. şahit olur musunuz? özellikle ebeveynleri 50 yaş üstü olanlar cevaplarsa sevinirim.

hayatım boyunca kavga ettiler biri 59 diğeri 58 yaşında

  • nahtoderfahrung  (23.12.20 10:50:33 ~ 10:50:52)
Bizim yanımızda birbirlerine sevgi gösterdiklerine hiç şahit olmadım sanırım. Ama kavga da etmemeye gayret ederler bizim yanımızda. Babam 60 annem 56.

  • Amaranta ursula  (23.12.20 10:56:04)
Kavga etmedikleri her günü kendime kar sayardım. Sevgi gösterdiklerini hiç görmedim.

  • irene  (23.12.20 10:57:16)
hayır.

anlaşamayan kardeş gibiler daha çok.
  • elorelia  (23.12.20 11:26:27)
Gösteriyorlar evet. Tam dediğin şeyler. Biri 61 diğeri 59 yaşında.

  • roket adam  (23.12.20 11:27:23)
Arada oluyor. Annem daha sert mizaçlı, Naz yapmayan, sarılmayı bile sevmeyen bir insan. Normalde de çok sıcakkanlıdır, neşelidir, tanıyan çok sever. Babam daha iyi sevgisini gösterme konusunda. Görücü usulü evlenmişler bu arada.

Ben annemin zıttıyım, ancak sevgilim hariç ten temasından el şakasından tokalaşmadan nefret ederim. Koronanın benim için tek iyi yanı tokalaşmamak öyle diyeyim. Ama ilerde ben çocuklarım varken eşimi öpmekten mıncırmaktan çekinmem, sevgiyi gören çocuklar daha mutlu.
  • Hallegadola  (23.12.20 11:36:12)
Evet sıklıkla iltifatlaşırlar. Birbirleriyle sizli bizli konuştukları da oluyor yarı şaka yarı ciddi. 57-66

  • i ve been mistreated  (23.12.20 11:59:27)
Evet gosterdikleri oluyor. Kavgalarini yalnizken ederler.

  • invictae  (23.12.20 12:46:39)
Yaşları 54 53. Evet arada sevgi gösteriyorlar. Babam daha çok fiziksel temasla veya sözle gösteriyor ama annem daha derin şekilde davranışlarıyla gösteriyor.

onları sarılmış TV izlerken gördüğümde mutlu olurum. Annem her sabah babamı öperek yolcu eder kapıdan. Bu hiç kavga etmiyorlar demek değil ama yine de mutlu bir çift bence. :)
  • kaptan maydanoz  (23.12.20 12:55:02)
evet. yaşları ilerledikçe artıyor bu

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (23.12.20 14:40:36 ~ 14:41:41)
70 yaşındaki babamın 65 yaşındaki anneme hatunov diye seslenip yemeklerini, emeklerini övmesi haricinde fiziksel bi sevgi gösterisi pek olmaz. Ama kavga ettiklerini bile hatırlamam doğru dürüst, seviyeli bi ilişkileri var. Genelde babam annemi başkalarına överek gösteriyor denebilir. Annem ise öper koklar.

Bazen ben yanlarına gidince evde şenlik havası oluşuyor keyifler yerindeyse, müzik açıp dans ettiriyorum onları heheh.
  • Jux  (23.12.20 14:45:53 ~ 14:50:26)
babam annemin saçını karıştırır sevgi gösterisi olarak.
annem genellikle sözleriyle gösterir.

62-56
  • muslugubozukhayrat  (23.12.20 16:05:57)
Belirttiğiniz tüm örnekler + tüm kavgaları
Şeffaf bir aileyiz demek :)

  • cilekli pasta  (23.12.20 22:52:24)
bir çok açıdan mükemmel bir soru sormuşsun, biraz psikoloji bilen biri, herhangi bir kişiyi bu soruya verdiği cevaba göre çok iyi analiz edebilir psikolojik açıdan çünkü sevmeyi, bağlanmayı vb. duygusallık içeren olguları anne-babanın birbirini sevme şeklinden alıyoruz, ebeveynlerimiz birbirine sevgisini göstermemişse biz de ileride partnerimiz-eşimizle olasılıkla bu konuda sıkıntı yaşayacağız.

birini gerçekten iyi tanımak istiyorsam bu soruyu sorulacak sorular arasında rahatlıkla ilk beşe alırım.
  • blue rebel motorcycle club  (24.12.20 00:22:16)