Mis ürünlerini nasıl bilirsiniz

Online alışveriş yaptım, sütaş ve muadili ürünler seçmiştim fakat eleman Mis bulmuş onu getirmiş ne yapsın. Daha önce zaruriyetten almıştım, tadında sorun yok. Fakat diğer markalara göre çok ucuz. Sıkıntısız tüketiyorum diyen var mı?

Şok'ta bütün süt ürünleri mis. Ben bir kere lor almıştım hoşuma gitmedi ama bir problemin olacağını sanmıyorum.

  • himmet dayi  (19.12.20 13:12:40 ~ 15:01:14)
Dondurması çok güzel <3
Eskiden Mis baya iyi bir markaydı, gerçi o zaman zaten 2-3 marka vardı galiba. Tekrar ortaya çıkınca sevindim ben, denediğim ürünlerinde de sıkıntı yoktu.

  • kobuzchu kiz  (19.12.20 13:13:45)
mis eskiden cok iyiydi. kobuzcu'nun dedigi gibi gerci eskiden mis, pinar ve gulum sut vardi.

mis ulker'in bir markasi ve sok magazalarinda sut urunleri mis. ortalama bir marka iste
  • exlibris  (19.12.20 13:18:23)
tereyağını alıyorum ben fiyat performans olarak gayet iyi. ağır değil hafif de değil. lezzetli ve fiyatı uygun. 41 tl/kiloydu en son aldığımda piyasada 45-65 arası değişirken bu fiyata lezzetli bir yağ almak işime geliyor.

  • erty_ksk  (19.12.20 13:31:21)
beyaz peyniri ve burger peyniri güzel.

  • jelly bear  (19.12.20 13:38:39)
Seneler önce ayranını içiyodum çok güzeldi, ama uzun zamandır görmüyorum.

  • megalomaniac  (19.12.20 13:40:10)
Yol üstünde Şok olduğundan arada uğrarım. Tüm ürünleri güzel bence.

  • pro9it9is9  (19.12.20 13:54:19)
Şu anki Mis ile eski Mis aynı değil.
Anladığım kadarıyla Şok, kapanmış firmaların isim hakkını alarak kendisi için üretim yaptırıyor. Migros'ta satılan Migros Süt ile Bim'de satılan Dost Süt gibi Şok'un da Mis Süt'ü var.

  • Mirket  (19.12.20 13:54:59)
mis süt'ün fabrikaları nestle'ye markası ülker'e geçtiğinden beri sevemedim gitti. düşük kaliteli ürünleri var.

  • scudman1  (19.12.20 14:51:13)
ülker üretiyor. kötü değil.

  • xrated  (19.12.20 15:12:32)
Sadece mis marka kaldığında bile mis almıyorum. O kadar kötü ürünleri var.

  • ruhen hastayim ben  (19.12.20 15:14:38)
Markaya asiri dikkat eden biri olarak bi kere ayranini almis bulundum. Diger markalardan bi farkini gormedim. Bi kere de bilerek dil peynirini aldim. Ucuz olmasina ragmen guzeldi. Klasik market urununun olabilecegi kadar guzeldi yani. Ben zararli gormuyorum misi.

  • Kittie  (19.12.20 17:51:45)
mis benim aklımda hep kaliteli marka olarak kaldı. ona rağmen underrated geliyor bana hep.

  • nothing in my way  (19.12.20 17:54:52)
Eski süper kalite olan mis değil şu anda ki mis. Ancak ürünleri de fena değil. Sütü ve terayagi gayet başarılı.

  • primetime  (19.12.20 18:52:26)