100 lira altı tükenmez kalem önerisi

Şöyle şık bir kalemim olsun istiyorum, bazı şeyleri not almak için kullanacağım. Ama çok fazla para da veremem. Max 100 lira bütçe ayırdım. Mesela şu kalem güzel gibi ama denemeden de bu riske girebilir miyim bilmiyorum: www.kirtasiyedunyasi.com

Ek soru olarak da şık bir not defteri önerebilen olursa (max 60 liralık) süper olur.

bu kalem sümen takımı kalemi :))

www.kalemhediye.com

mcdn01.gittigidiyor.net
  • killerbee  (07.12.20 23:25:29 ~ 23:27:48)
Scrikss çok bilinen bir marka, güvenip alabilirsin bence.

Defter deyince de Moleskine bakabilirsin.
www.trendyol.com

Ya da benim hayatta en en en sevdiğim defter olan Faber Castell'in şu serisine bakabilirsin (kırmızısı favorim).
www.idefix.com
Bunların daha ufak not defteri şeklinde olanları da var.

Ekleme: offf şunlar da çok güzelmiş ama çok pahalı
www.markakalem.com
  • buff  (07.12.20 23:26:20 ~ 23:41:39)
bunların çok şık olup kırmızı, mavi ve uçlu olanı var. üç tanesi aynı kalemde. çevirmeli. ondan al

  • alt4y  (07.12.20 23:30:59)
arkadaşın dediği multi fonksiyonlu kalemler bunlar

www.markakalem.com

kutulu ve kutusuz satılıyor, kutulu olanla hediye için sanırım.
  • killerbee  (07.12.20 23:33:57 ~ 23:34:17)
@killerber: sumen takimi kalemi benim kullanim seklime uymaz mi diyorsunuz? Cok anlamam bu islerden.

  • ahm1  (07.12.20 23:34:35)
Multifonksiyona gerek yok. Sadece siyah olsa yeter.

Yahu bu not defterleri niye bu kadar pahali ya?
  • ahm1  (07.12.20 23:36:05)
bu kalemlerin kapakları genelde sıkı olmaz, çekince çat diye gelsin diye.

görüp baksan neyse de, cebindeyken çantadayken kapağı çıkıp batırmasın ortalığı.

bir de alakasız bir yerde kullansan, kimin masasından yürüttü acaba falan diyebilirler :)
  • killerbee  (07.12.20 23:47:58)
@killerbee: aaa o zaman olmazmis ya. Tesekkurler bu bilgi icin :)

  • ahm1  (07.12.20 23:50:52)
bak bunlar var ikili

www.avansas.com

içleri ne renktir bilmiyorum ama muhtemelen yedek iç satılır istediğin renk aynı markanın diğer ürünlerinde var.

www.n11.com
  • killerbee  (07.12.20 23:51:00)