[]

İnstagramım kilitli olduğu halde?

sürekli başka kullanıcıları takip etmiş görünüyorum. bu nasıl oluyor? ben kimseyi takip etmiyorum ama günde 10 yeni kullanıcıyı takip ediyorum. hepsi de tırı vırı insanlar. nasıl kurtulabilrimi?
 
sifreni degistir.


  • rm  (05.12.20 21:27:43) 
ayarlardan izin verilen uygulamaları kontrol edip bilginiz dışındakileri iptal edin. sonra da şifrenizi değiştirin.


  • nrmnm  (05.12.20 21:33:29) 
bunun instagramin kilitli olmasiyla hic alakasi yok ki. kilitsiz olanlar da baskalarini otomatik takip etmiyor yani

yukaridakilere katiliyorum.

ayrica yine ayarlar>guvenlik kismindan ne zaman nerede login olunmus gorursun ve log out olabilirsin.
  • yoggi  (06.12.20 01:45:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.