[]

Başım durmadan dönüyor

Hem kafamın içi dönüyor hem de evdeki eşyalar. Gece uyuyamadım bile. Gözlerimi kapattığımda da her şey dönmeye devam etti. Herhangi bir şey kullanmadım. Sağlıklı besleniyorum. Durup dururken neden böyle bir şey olmuş olabilir?
 
Vertigo?


  • irene  (03.12.20 09:09:02) 
Vertigo belirtisi olabilir. Halam da benzer şikayetle gitmişti doktora.


  • heidi'nin dedesi  (03.12.20 09:10:55) 
Meniere de olabilir


  • respect  (03.12.20 09:52:45) 
Of bana da vertigo gibi geldi, babama arada vertigo atağı gelir ve acillik oluruz. Çok ilerlemeden hemen doktora gidin.


  • Hallegadola  (03.12.20 09:53:32) 
Vertigo bir hastalık değil, semptom. Kabaca baş dönmesi bile denebilir. Genelde kulak içi kristaliyle alakalıdır ama devamlı olduğuna göre pozisyonel vertigo değil. Meniere olabilir, b12 kaynaklı olabilir, beyinle ilgili olabilir. Doktora başvurmanız en doğrusu.


  • kislar gecmez beresiz  (03.12.20 10:05:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.