[]

Spotify'ı Facebook'tan ayırma?

Spotify'a sadece Facebook üzerinden girebiliyorum. Nasıl normal kullanıcı girişi yapabilirim ve facebook bağlantısını kesebilirim ?
 
Facebook uygulamalardan Spotify'ı kaldırıp yeni üyelikle olması lazım. Forumunda ise şu yazıyor:

To disconnect your Spotify account from Facebook:

Open the Spotify desktop app.
In the top-right corner, click the dropdown menu arrow, then Settings.
Under Social, click DISCONNECT FROM FACEBOOK.
Note: It’s not possible to complete these steps on mobile.If you’re not seeing this option, it means you created your account with Facebook, so it’s not possible to disconnect. If this is the case, check out your next steps at this support article.I hope this helps!
  • kaset  (28.11.20 14:50:41 ~ 14:51:55) 
Ben Spotify'a yıllar önce Facebook ile kayıt olmuştum ve sonrasında Facebook hesabımı silmiştim. Size özel bir kullanıcı ID'niz var, onu kullanıcı adı kısmına yazıp giriş yapabiliyorsunuz. Ben öyle kullanıyorum. Hesap ayarlarında falan bulursunuz.


  • dr doofenshmirtz  (28.11.20 15:16:57) 
IDmi biliyorum. Peki şifre ekranına ne yazıyoruz ?


  • westblack  (28.11.20 15:18:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.