[]

Gta 5 story mode da nesneleri hareket ettirmek

Oyuna yeni başladım. Bazen görevi mörevi bırakıp vakit geçiriyorum.
Gta 5' de nesneleri hareket ettirebileceğim bir mod/ yöntem var mı?
Işınlanma için mod indirdim, sniper la nişan aldığım yere ışınlanıyorum falan.
Peki nesneleri hareket ettirmenin bir yolu var mı? Haritaya müdahale edemeyiz de, mesela arabayı kualğından tutup kamyonun kasasına atabileceğim, veya konteynerı alıp kamyonetin kasasına atabileceğim bir mod var mı?
ya da 500 tane yayayı şak diye önüme koyabileceğim?

edit: native trainer kullanıyorum ama onda böyle şeyler yok. istediğim arabayı çağırabiliyorum. sıfır aranma, ölümsüzlük, arabanın hasar almaması,emniyet kemeri , bütün silahlar vb. şeyler var ama nesne hareket ettirme yok.

 
native trainerdı galiba adı. onunla yaparsın.
scripthook.dll arama yaparsan kesin sonuç bulursun. istediklerinin dışında çok farklı şeyler de yapabilirsin.

  • sutlu nescafe  (28.11.20 12:25:43) 
gravity gun


  • sutlu nescafe  (28.11.20 13:17:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.