[]

Hes uygulamasında 14 günlük zorunlu izolasyonun silinmesi

Abim pozitif çıkınca aynı evde olduğumuz babam annem ve ben riskli sayıldık ve 14 gün zorunlu izolasyona girdik. Bugun 5. Günümüz. Hese bir bakalım dedik babam ve benim izolasyonunuz kalkmış ve riskli değilsiniz şeklinde değişmiş. Sadece annemim ki devam ediyor ve evde abim hasta. Hes uygulamasında bir sorun mu var? Çünkü iş yerine de zorunlu izolasyon durumumu bildirmiştim. Normalde ayın yedisinde bitecekti.
 
Yani birçok emek var, emek verenlerin herkesin eline koluna yüreğine sağlık ama sıkıntılı bir sistemmiş gibi geliyor bana HES. Kişisel olarak yaşadığım iki durum:

1. Ankara'daki ailem korona olunca İstanbul'daki beni de karantinaya aldılar(iptal ettirdik).

2. Başka biri korona olmuş, sms'i bana geldi, "temaslısınız, çıkmayın etmeyin" diye. Aile hekimi whatsapp'tan copy/paste mesaj atıyor, temaslısınız, sakın dışarı çıkmayın diye(belli ki yetişemiyor herkese). Onu da düzelttirdim.

Aile hekiminize, filyasyon ekibine vs. ulaşıp kendi durumunuzu anlatın.
  • birşeylersoracağım  (28.11.20 10:07:48) 
Genel bi sorun, düzeltilecektir


  • garavel  (28.11.20 12:04:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.